نمایش 1–12 از 34 نتیجه

معرفی شرکت سوپا

شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران سوپا  (Supa) اولین تولید کننده لوازم یکبار مصرف پزشکی در ایران می باشد. این شرکت با هدف برآوردن نیاز کشور به تولید وسایل و تجهیزات پزشکی و بی نیازی کشور از ورود این محصولات از کشورهای خارجی تاسیس شد.

این شرکت جز نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه به حساب می آید.

شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران سوپا  (Supa) واقع در کیلومتر 8 اتوبان کرج- قزوین جزو اولین شرکت های تولید کننده لوازم یکبار مصرف پزشکی در ایران می باشد. این شرکت در سال 1366 با هدف بی نیازی کشور از واردات محصولات پزشکی تاسیس شد. شرکت سوپا کار خود را با تولید 13 محصول یکبار مصرف پزشکی آغاز کرد و به کمک ماشین آلات و فناوری پیشرفته خود امروز با تولید بیش از 500 محصول سعی داشته تا تمام نیاز های مردم به محصولات پزشکی را بر طرف کند. این تغییر در میزان تولیدات، خود نشانه ای از رشد و توسعه سوپا و تلاش این شرکت برای پیشرفت روزمره را دارد. دریافت انواع کاپ ها و گواهی نامه ها از جمله گواهی نامه بین المللی ISO 9001  و کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران نشانی از تلاش این شرکت برای ساخت محصولات استاندارد و با کیفیت می باشد.

کارخانجات سوپا کار خود را  با تولید ۱۳ کالای یکبار مصرف پزشکی شروع کرده و با برخورداری از فن آوری پیشرفته، تولید محصولاتی با کیفیت بالا و دارا بودن استانداردهای جهانی توانست کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را به دست آورد.

کار احداث کارخانجات سوپا در سال ۱۳۶۶ آغاز گردید. عملیات ساختمانی، نصب و راه اندازی کلیه ماشین آلات مورد نیاز، طی مدت ۲۲ ماه پایان پذیرفت و این مجموعه در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۶۷ افتتاح گردید.

سوپا در آبان ماه سال ۱۳۷۵ موفق به دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001     گردید.

درحال حاضر شرکت سوپا با تولید بیش از ۵۰۰ محصول تولید شده از بیش از ۷۳۰۰ محصول، ارائه انواع خدمات پس از فروش در سراسر کشور و عرضه محصولاتی با قیمتی برابر در دورترین نقاط ایران، بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کارهای مشابه را از آن خود کرده است.

محصولات شرکت سوپا

محصولات این شرکت از نظر دسته بندی مواد به چهار دسته:

 1. محصولات سیلیکونی
 2. محصولات لاتکسی
 3. محصولات پلیمری
 4. نخ و سوزن

برای خرید انواع نخ جراحی می توانید با مراجعه به سایت هلث طب، با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

و از نظر دسته بندی کاربردی به موارد زیر تقسیم بندی می شوند:

 • جراحی
 • ارولوژی
 • همودیالیز
 • درناژ زخم
 • تزریق دارو
 • دستگاه گوارش
 • محصولات دامی
 • بیهوشی و اتاق عمل
 • خون و فراورده های خونی
 • محصولات آزمایشگاهی و متفرقه

سوپا همواره برای جلب رضایت مشتریان سعی داشته تا قیمت گذاری منصفانه ای برای محصولاتش داشته باشد. به همین دلیل تمام محصولات این شرکت در سراسر کشور با قیمت یکسان عرضه می شوند.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی نخ های جراحی کلیک کنید.