سوالات متداول

در این بخش از وبسایت هلث طب قصد داریم شما را با برخی از سوالات رایج در خصوص خرید لوازم پزشکی آشنا کنیم.

امروزه تجهیزات پزشکی روز به روز در حال رشد و پیشرفت است به همین خاطر افراد برای خرید هریک از آنها هزاران هزار سوال در ذهنشان نقش می‌بندد. از این رو ما در اینجا قصد داریم شما را چندین سوال رایج آشنا کنیم.

برای خرید از هلث طب نیاز است تا عضو سایت باشید. عضویت در هلث طب بسیار راحت بوده و با یک شماره موبایل به راحتی می توانید ثبت نام انجام دهید. همچنین با ثبت نام و عضویت در هلث طب شما می توانید از مزایای باشگاه مشتریان هلث طب از قبیل کدهای تخفیف، امتیاز وفاداری، اطلاع از جشنواره های فروش ویژه نیز بهره مند شوید. در صورتی که به هر دلیلی امکان خرید عضویت در سایت را نداشتید می توانید به صورت تلفنی هم خرید خود را انجام دهید.

سفارش‌ها هلث طب به دو صورت اینترنتی و تلفنی ثبت می‌گردد.

بله، غیر از برخی موارد خاص که در رسید تحویل کالا ذکر می‌شود، تمامی مشتریان فروشگاه محترم تجهیزات پزشکی هلث طب می‌توانند در تمام موارد کالا را پس از تحویل، قبل از تسویه مبلغ فاکتور ابتدا کالای خود را از نظر ظاهری بررسی نمایند و سپس رسید تحویل کالا به صورت صحیح و سالم را امضا نمایند. این موارد در خصوص کالاهای ارسال شده از طریق پست و باربری نیز صدق می‌کند.

به دلیل شرایط کاری فروشگاه هلث طب امکان خرید حضوری وجود ندارد.اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس در وبسایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

امکان پرداخت وجه سفارش بصورت کارت به کارت وجود دارد. در این صورت کاربران و خریداران محترم با تماس با فروشگاه شماره کارت بانکی را اخذ و بعد از پرداخت وجه سفارش کد پیگیری سفارش خود را به همکاران ما اطلاع می‌دهند.

با توجه به اینکه قیمت‌گذاری کالاها در هلث طب براساس حداقل سود است، به همین دلیل متاسفانه امکان تخفیف برروی قیمت‌های درج شده در سایت وجود ندارد.

امکان پرداخت وجه سفارش بصورت کارت به کارت وجود دارد. در این صورت کاربران و خریداران محترم با تماس با فروشگاه شماره کارت بانکی را اخذ و بعد از پرداخت وجه سفارش کد پیگیری سفارش خود را به همکاران ما اطلاع می‌دهند.

پس از ثبت سفارش و نهایی‌سازی آن، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و وضعیت ارسال و کالای سفارشی را به شما اطلاع می‌دهند.

بله، وبسایت هلث طب در طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز و در طول مدت ۷ روز آماده ارائه خدمات به شماست. رسیدگی و پردازش سفارش‌هایی که در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل ثبت می‌شوند، در اولین ساعت‌های کاری روز بعد و با الویت بالاتری نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد گرفت.

برخی از کالاهای وارداتی با افزایش نرخ ارز ممکن است تغییر کنند اما معمولا کالاهای ساخت ایران خیلی تغییر قیمت چشمگیری را مشاهده نخواهد کرد.