در حال نمایش 3 نتیجه

معرفی برند Surgicare
شرکت کانام لاتکس (. Kanam Latex Industries Pvt. Ltd) بزرگترین شرکت تولید کننده دستکش‌های جراحی و معاینه در هند است که در این زمینه نسبت به سایر رقبا پیشرو می‌باشد. کارخانه این شرکت در سال ۱۹۸۶ با قابلیت تولید سالانه ۳۶۰ میلیون جفت دستکش تاسیس شد و امروزه انواع دستکش‌های جراحی و معاینه بدون پودر، کم پودر و با پودر را تولید می‌کند. محصولات این شرکت با برندهای سرجیکیر (Surgicare) و کالتکس (Kaltex) به سراسر جهان از جمله ایالت متحده، آمریکای جنوبی، آفریقا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، هلند، لهستان، دانمارک و… صادر می‌شود.
شرکت kanam با رعایت اصول بین المللی در خط تولید محصولات خود توانسته گواهینامه‌های استاندارد ISO ۹۰۰۱-۲۰۱۵ و ISO ۱۳۴۸۵ را دریافت کند. همچنین این شرکت نشان CE و گواهینامه ISI را نیز دریافت کرده است.

خط تولید
تمامی تجهیزات و همچنین فضای بخش تولید بطور کامل مطابق با استانداردهای GMP طراحی و ساخته شده است و محیط کارخانه کاملا تمیز، بهداشتی و بدون هیچگونه گرد و غباری می‌باشد.

کنترل کیفیت
تیم کنترل کیفیت با بیش از ۲۵۰ پرسنل ماهر به کمک تجهیزات کامل و پیشرفته تمامی آزمایش‌های لازم را جهت سنجش کیفیت دستکش‌ها انجام می‌دهد. این آزمایش‌ها شامل آزمایش ضد آب بودن، کیفیت مواد اولیه، خواص فیزیکی دستکش و میزان پروتئین دستکش‌ها می‌باشد که با استفاده از اسپکتروفوتومتر انجام می‌گیرد.

انبار
دستکش‌هایی که پس از گذراندن تست کنترل کیفیت و استریل شدن دارای مشخصات زیر باشند به بخش انبار منتقل می‌شوند:
– کیفیت، نوع و اندازه مطابق با سفارش
– جفت بودن
– صحت مشخصات مهر زنی
– صحت مواد بسته بندی
– صحت علامت‌گذاری روی کیسه یا جعبه

انبار کارخانه قابلیت ذخیره بیش از ۲ میلیون جفت دستکش را دارد و بطور مرتب آفت کشی می‌شود تا از هرگونه آفت و حشرات عاری بماند. تمامی کارتن‌ها در انبار با چسب‌های رنگی مهر و موم می‌شوند و هر رنگ نشانگر سایز خاصی می‌باشد تا در هنگام ارسال سفارشات امکان شناسایی فوری وجود داشته باشد.

جهت مشاهده و خرید دستکش‌های surgicare به سایت پزشکی هلث طب، بخش دستکش ها مراجعه نمایید.