نمایش یک نتیجه

معرفی برند Skintact
شرکت اتریشی Leonhard Lang با بیش از یک قرن تجربه در زمینه تولید محصولات و دستگاه های پزشکی یکی از بزرگترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. تمامی محصولات این شرکت با نام تجاری اسکین تکت (Skintact) در سراسر دنیا عرضه می شود. کسب گواهینامه های EN ISO 13485:2016، MDSAP از استرالیا، برزیل، ژاپن، کانادا، ایالت متحده، Annex ll و EN ISO 14001:2015 نشانی از کیفیت بالای محصولات و اعتبار بالای این شرکت پزشکی می باشد.

تاریخچه
کمپانی Leonhard Lang در سال 1872 توسط Leonhard Lang Sen. تاسیس شد. جالب است بدانید در ابتدا شرکت با نام Leonhard Lang Paper Wholesale به ثبت رسید و Leonhard Lang با خرید یک ساختمان خالی کسب و کار خود را در زمینه عمده فروشی کاغذ آغاز کرد.
پس از مرگ Leonhard lang sen. برادر زاده او Leonhard Lang jun به عنوان شریک، کار خود را در کمپانی آغاز کرد. در اواخر جنگ جهانی دوم (سال 1944) به دلیل حمله نیرو های هوایی قسمت هایی از شرکت نابود شد.
3 سال بعد با همکاری و اتحاد کارکنان شرکت بخش های تخریب شده دوباره بازسازی شد.
در سال 1956 با ملحق شدن Dr. Leonhard Lang فعالیت شرکت بطور کامل دچار تحول شد و از این سال بود که کمپانی Leonhard Lang فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم پزشکی آغاز کرد.
از سال 1973 کارخانه شرکت در Innsbruck, Archenweg 56 تاسیس شد و 5 سال بعد تولید کیسه های نگهدارنده عکس های xray آغاز شد.
سپس در سال 1983 اولین چست لید Skintact با تولید سالانه 1 میلیونی آغاز شد.
امروزه این شرکت تولید کننده 3 نوع محصول که در زیر به آنها اشاره کرده ایم، می باشد:

1- چست لید اسکین تکت (ECG Electrodes)

2- Defibrillation Electrodes

3- Neutral Electrodes

جهت مشاهده و خرید چست لید های اسکین تکت به سایت هلث طب، بخش معاینه مراجعه نمایید.