نمایش دادن همه 5 نتیجه

معرفی شرکت پارامونت (Paramount)

شرکت پارامونت واقع در هندوستان نزدیک به 3 دهه است که در زمینه تولید محصولات یکبار مصرف پزشکی فعالیت می‌کند. این کمپانی همواره سعی داشته با ارائه کیفیت بالا و قیمت مناسب رقیب های خود را به چالش بکشد.

در اصل این شرکت در سال 1993 با بهره گیری از 60 سال تجربه شرکت های Grover Group شروع به کار کرد. در ابتدا محصولات این شرکت به تیغ های جراحی محدود می‌شد اما رفته رفته خط تولید خود را در زمینه تولید انواع محصولات یکبار مصرف گسترش داد.

امروزه کمپانی پارامونت (Paramount) انواع محصولات خود اعم از تیغ های جراحی، اسکالپل ها، دستگاه های اکسیژن، پوشک و … را به بیش از 80 کشور جهان صادر می‌کند. یکی از برند های این شرکت که بصورت انحصاری در زمینه تولید تیغ های جراحی فعالیت دارد، برند سرجی شارپ (Surgi Sharp) می‌باشد.

این شرکت جزو اولین شرکت هایی است که در حوزه فعالیت خود توانسته گواهینامه ISI 9001 و ISO 14002 و CE را دریافت کند.

تیغ های جراحی Paramount

تیغ های جراحی پارامونت در دو جنس کربن استیل و استیل ضد زنگ و سایز های مختلف موجود می‌باشد. تمامی تیغ ها استریل شده و در بسته های 100 عددی موجود است. تیغ های جراحی سرجی شارپ (یکی از برند های شرکت پارامونت) تنها در جنس کربن استیل موجود می‌باشند. تیغ های سرجی شارپ نیز کاملاً استریل شده و در بسته بندی 100 عددی عرضه می‌شوند.

جهت مشاهده و خرید تیغ های جراحی پارامونت به سایت هلث طب، بخش تیغ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.