معرفی برند کیاتو (Kiato)

برند کیاتو برند شرکت هندی کهر سرجیکال (Kehr Surgical) در زمینه تولید انحصاری تیغ های جراحی می‌باشد. این برند تیغ های جراحی (Surgical Blade) در سایز های 36,25,24,23,22,21,20,18,15,12,11,10A,10 را از جنس کربن استیل و یا استیل ضد زنگ تولید می‌کند.

تاریخچه شرکت کهر سرجیکال (Kehr Surgical)

این شرکت در سال 1970 توسط Shri Kishan Deo Kehr تاسیس و در تولید تیغ های جراحی در هند پیشگام شد. در سال 1975 این کمپانی کار صادرات خود به شرکت بکتون دیکینسون آمریکا را آغاز کرد و امروزه در بیش از 80 کشور جهان محصولات خود را به فروش می‌رساند.

کیفیت محصولات

در شرکت کهر سرجیکال تمامی پارامتر های کیفی در هر مرحله از تولید کنترل و بررسی می‌شود. این کمپانی اولین کمپانی دریافت کننده گواهینامه ISI (استاندارد هند) می‌باشد. علاوه بر این محصولات این شرکت دارای گواهینامه بین المللی ISO 13485 و ISO 9001 می باشند.

محصولات شرکت

این شرکت انواع مختلف تیغ های جراحی (Surgical Blades، Hobby Blades، Mini Scalpels و …) را تولید می‌کند. از ابتدای سال 1970 این شرکت در تولید تیغ های جراحی پیشگام بوده و امروزه تیغ های خود را با برند های Surgeon و Kiato و HI-CUT عرضه می‌کند.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، سعی دارد تا محصولات برند کیاتو را با اهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاهده و خرید تیغ های جراحی کیاتو به سایت هلث طب، بخش تیغ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.