نمایش دادن همه 5 نتیجه

معرفی کمپانی ۳M
شرکت ۳M یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه های مختلفی همچون صنعتی، پزشکی، ایمنی و کالاهای مصرفی فعالیت دارد. این کمپانی امروزه بیش از ۶۰۰۰۰ محصول از جمله انواع چسب های پزشکی، لوازم الکتریکی، محصولات دندانپزشکی و ارتودنسی، فیلم های نوری و … را تولید می‌کند. این شرکت در بیش از ۶۰ کشور دنیا، شرکت، دفتر و آزمایشگاه تولید و اجرا دارد. این خود نشانی از عظمت این شرکت در سطح بین المللی می‌باشد. علاوه بر این محصولات این شرکت در بیش از ۲۰۰ کشور جهان عرضه می شود.

تاریخچه
کمپانی ۳M در ابتدا با نام شرکت تولیدی و معدن کاری مینه سوتا (Minnesota Mining and Manufacturing) توسط ۵ بازرگان در سال ۱۹۰۲ در مینه سوتا آمریکا تاسیس گردید. هدف ابتدایی این شرکت استخراج سنگ فرش برای جایگزینی آن با الماس برش بود که با شکست مواجه شد. پس از شکست در استخراج سنگ فرش، بنیان گذاران این شرکت تصمیم به تولید کاغذ سمباده کردند و توانستند در سال ۱۹۱۶ به ثبات اقتصادی دست پیدا کنند. امروزه این شرکت دارای چهار گروه تجاری متمرکز بر ایمنی و صنعتی، حمل و نقل و الکترونیک، مراقبت های بهداشتی و محصولات مصرفی است. دفتر مرکزی این شرکت در میپل وود مینه سوتا قرار دارد. در سال ۲۰۱۸ کمپانی ۳M در مجموع توانست مبلغ ۳۲,۸ میلیارد دلار را از فروش محصولات خود دریافت کند و رتبه ۹۵ را در لیست بزرگترین شرکت های ایلات متحده کسب نماید.

محصولات
محصولات این کمپانی در برند های مختلفی از جمله ace، filtrete، scotch و … در سراسر جهان عرضه می شود.

همچنین این شرکت علاوه بر محصولات پزشکی همانند چسب های پزشکی، لوازم دندانپزشکی و ارتودنسی و … محصولات الکتریکی همانند چسب برق، تجهیزات برقی و محصولاتی نظیر فیلم های نوری، مواد عایق، لوازم بهداشتی خانگی و … تولید می کند.

جهت مشاهده چسب های بخیه و ضد حساسیت ۳M می توانید به سایت هلث طب، بخش چسب پزشکی مراجعه نمایید.