نمایش 1–12 از 26 نتیجه

شرکت گروه تولید پزشکی ورید

در سال1359 با هدف تامین بخشی از نیاز داخلی کشور به انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی در زمینی به مساحت 2/5 هکتار تاسیس و از سال 1364با خرید ماشین آلات از کشور آلمان و خرید قالب از کشور سوئیس به بهره برداری رسید . شرکت ورید با هدف تامین نیاز مشتری و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید کاملترین سایزهای سرنگ و سرسوزن و محصولات یکبارمصرف بیمارستانی شده است . شركت وريد باتكيه برتوانمندي فني و تكنولوژيك ، ارتقاء كيفيت را در سرلوحه فعاليت خود قرار داده و در اين راستا علاوه بر استقرار سيستم مديريت كيفيت ISO 9001 (2008) توانسته است گواهينامه استاندارد ملي محصول CE Mark و استاندارد ISO 13485 را دريافت نمايد .واحد قالبساري اين شركت دانش فني ساخت قالبهاي حساس و دقيق تجهيرات پزشكي را از كمپانيهاي معتبر سوئيس و آلمان دريافت و موفق به ساخت قالبهاي هاترانر براي اولين بار در ايران گريده است .برند وی مد (V. Med) از تولیدات شرکت ورید است.

سرنگ ای تولیدی این شرکت با نام وی مد (V.Med) در حالی تولید شد که سرنگ‌های چینی مانند P.Med و Unolock و … برای خود بازار مناسبی مهیا کرده بودند و در کل کشور توزیع می‌شدند. این شرکت از همان ابتدای شروع به تولید سرنگ‌های با کیفیت و قیمت مناسب کرد. کم کم با انحصاری کردن تولید سر سوزن برای سرنگ‌های خود توانست بازار رقابت را در دست بگیرد. این سرنگ در حال حاضر مورد تائید بزرگترین بیمارستان ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی کشور قرار دارد.

شركت ورید باتكیه برتوانمندی فنی و تكنولوژیک، ارتقاء كیفیت را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده و در این راستا علاوه بر استقرار سیستم مدیریت كیفیت ISO ۹۰۰۱ (۲۰۰۸) توانسته است گواهینامه استاندارد ملی محصول CE Mark و استاندارد ISO ۱۳۴۸۵ را دریافت نماید. واحد قالبسازی این شركت دانش فنی ساخت قالب‌های حساس و دقیق تجهیرات پزشکی را از كمپانی‌های معتبر سوئیس و آلمان دریافت و موفق به ساخت قالب‌های هاترانر برای اولینبار در ایران شده است. شركت ورید امیدوار است بتواند با مجموعه امكانات و توانمندی موجود گام موثری در تامین نیازهای بهداشتی جامعه بردارد.

تولیدات شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید

 در زمینه تجهیزات پزشکی و مصرفی عمومی ، ابزار عمومی دندانپزشکی ، ساکشن و درناژ ، مصرفی های ارولوژی و نفرولوژی ، تنفسی ، ابزار اندوسکوپی می باشد که به صورت مستقل و بسته بندی و بسته بندی و استریل تولید و با برند های v-med ، ، ورید ، گروه تولیدی پزشکی ورید (ورید) ، گروه تولیدی پزشکی ورید به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به سرنگ سوزن متحرک لوئراسلیپ ، سرنگ انسولین سوزن متحرک لوئرلاک ، سرنگ گاواژ ، کلمپ بندناف ، دستکش معاینه وینیل اشاره کرد.

سرنگ های تولیدی شرکت ورید

تکنولوژی به کار رفته در سرنگ های وی مد باعث شده تا این سرنگ ها به مطمئن ترین مدل سرنگ ها تبدیل شوند. سرسوزن سرنگ ها به صورتی چرخان بر روی سرنگ بسته شده و از نشت داروی داخل سرنگ یا باقی ماندن سرسوزن داخل بدن فرد یا روی سرم جلوگیری میکند.

سرنگ 3 سی سی لوئرلاک ویمد از جنس بدنه پلی پروپیلن پزشکی و همچنین سوزن استیل ضد زنگ پزشکی ساخته شده است. سوزن این سرنگ دارای پوشش سیلیکونی بوده که به کاهش سوزش و درد تزریق در بیمار بسیار کمک می کند. یکی از مزیت های عمده این سرنگ نسبت به سرنگ های ساده، پیچ شدن سر سوزن بر روی سرنگ و عدم نشتی یا پرش سر سوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق می باشد.

شركت وريد اميدوار است بتواند با مجموعه امكانات و توانمندي موجود گام مؤثري در تامين نيازهاي بهداشتي جامعه بردارد.