در حال نمایش 2 نتیجه

معرفی شرکت مینا سرنگ
سرنگ بدلیل نقش پررنگی که در انتقال بیماری دارد همواره باید استریل و بدون هیچگونه میکروب و آلودگی باشد. شرکت مینا سرنگ، تولید کننده انواع سرسوزن و سرنگ، به دلیل رعایت تمام مسائل بهداشتی و استریل بودن محیط تولید این دغدغه را بر طرف کرده و خیلی از مراکز درمانی خرید های عمده خود را از این شرکت انجام می دهند. عوامل این شرکت با تلاش بی وقفه سعی دارند تا محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه کنند. طراحی زیبای بسته بندی، قیمت مناسب و تحویل به موقع سفارشات باعث شده تا محبوبیت این برند بالا رود.

تاریخچه
شرکت مینا سرنگ در سال 1377 در شهرستان رودسر استان گیلان تاسیس گردید و در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سرنگ آغاز کرد. این شرکت محصولات خود را با نام های مینا و آهیل عرضه می کند. امروزه سرمایه این شرکت در حدود 60 میلیارد ريال می باشد و ظرفیت تولیدی بیش از 100 میلیون عدد سرنگ در سال دارد. این واحد با پیروی از استاندارد ISO13485:2016 سعی دارد تا براساس استاندارد های بین المللی محصولات خود را تولید و عرضه کند.

محصولات
سرنگ ها:

سرنگ 2.5 سی سی مینا و آهیل
سرنگ 5 سی سی مینا و آهیل
سرنگ 10 سی سی مینا و آهیل
سرنگ 20 سی سی مینا و آهیل
سرنگ 50 سی سی مینا و آهیل
سرنگ 60 سی سی مینا و آهیل

سرسوزن:

سرسوزن گیج 23
سرسوزن گیج 22
سرسوزن گیج 21
سرسوزن گیج 20
سرسوزن گیج 18
سرسوزن گیج 16

ست سرم:

ست سرم لوئرلاک

مجموعه تجاری هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، در تلاش است تا محصولات این شرکت را همانند نماینده های رسمی عرضه کند.
می توانید با مراجعه به بخش تزریقات در سایت هلث طب نسبت به خرید محصولات شرکت مینا سرنگ اقدام نمایید.