نمایش دادن همه 6 نتیجه

کمپانی سوان مورتون که در سال 1932 توسط آقایان WR Swann ، آقای JA Morton و Miss D Fairweather در شفیلد انگلستان تأسیس شد، به یک رهبر جهانی در تولید تیغه‌های جراحی، چاقوی جراحی و دستگیره تبدیل شده است. برند سوان موتورن (Swann Morton) در سطح جهانی به دلیل کیفیت، دقت، سازگاری و قابل اطمینان بودن و همچنین به دلیل ترکیب مهارت‌های سنتی ساخت تیغه با آخرین فناوری شناخته شده مورد احترام است. شرکت سوان مورتون با صادرات به بیش از 100 کشور در سراسر جهان، شبکه گسترده‌ای از توزیع کنندگان خارج از کشور را ایجاد کرده است، که از پایگاه مشتریان محلی پشتیبانی و تضمین می‌کند که سطوح خدمات در بالاترین استانداردها همیشه حفظ می‌شود. این کمپانی دارای دو شرکت تابعه در خارج از کشور مستقر در، فرانسه و لهستان است.

ادعاهای افرادی که در یک صنعت تولید می کنند، قبل از هر چیز دیگری حرف اول را می‌زند و باید همیشه در درجه اول باشد. آنها انسان‌هایی هستند که همه چیز بر روی آنها بنا شده است. اگر این صنعت نتواند پاداش مناسب نیروی کار را پرداخت کند (در حالی که آنها برای سودآوری صاحبان خود تولید می‌کنند) در این صورت سیاست جدیدی از طرف مدیریت برای انجام آن لازم است. اگر مدیریت نتواند کار را انجام دهد، پس یک مدیریت جدید و همچنین یک سیاست جدید لازم است. افراد در هر صنعتی حق كاملی برای تقاضا و دیدن رسیدن به این هدف دارند، زیرا آنها كالا را تولید می‌كنند.

این چهار گزاره، که به خط Walter R Swann نوشته شده است، در دفتر مرکزی برند سوان موتورن Swann-Morton نمایش داده می‌شود و همچنان اصولی است که امروزه تجارت را راهنمایی می‌کند.

سیستم مدیریت تیغه KLEEN

سیستم مدیریت تیغه‌های KLEEN با تمجید از طیف موجود محصولات ایمنی، امکان اتصال ایمن و جدا کردن تیغه‌های جراحی از یک دسته استاندارد را فراهم می‌کند. سیستم تیغه جراحی باکیفیت برند سوان مورتون، طوری طراحی شده است که با اکثر دسته‌های جراحی استاندارد شماره 3 و 4 که در حال حاضر در سیستم بیمارستان‌ها در حال گردش هستند، کار کند، بنابراین اختلال و هزینه در طول فرآیند تبدیل به حداقل می‌رسد. تیغه‌ها داخل یک غلاف کشویی محافظ استریل، عرضه می‌شوند که تیغه را به طور کامل می‌پوشاند و در نتیجه به جابجایی بدون تصادف کمک می‌کند.

دسته بیستوری چیست؟

دسته‌های بیستوری از جنس برنج هستند که تیغ بیستوری روی آن‌ها سوار می ‌شود. این دسته‌ها درسایزبندی‌های مختلف(از شماره 1 تا 7 ) هستند. هرچه شماره تیغ بالاتر رود باید از دسته سایز بالاتری استفاده شود. به طورکلی از بین اسکالپل ها نیز، شماره 4 و 3 کاربرد بیشتری دارند.

کاربرد تیغ بیستوری

از تیغ بیستوری برای برش دادن پوست در جراحی، لثه‌ها در دندان پزشکی، کالبد شکافی و همچنین در حکاکی و صنایع دستی استفاده می‌شود.

ویژگی تیغ‌های بیستوری سوان مورتون

تیغ‌های بیستوری برند سوان مورتون لبه‌ی بسیار تیز و برنده ای دارند و از جنس برنج بوده و ضد زنگ هستند. این تیغ‌ها دارای تاییدیه و استانداردهای ملی می‌باشند. تیغ و اسکالپل هردو از مواد باکیفیت و در سایزها و اشکال مختلف تولید شده‌اند. تیغ‌های جراحی باید استریل باشند و سپس استفاده شوند. همچنین به دو صورت قابل تعویض و ثابت وجود دارند . درهر بسته تیغ، 100 عدد با بسته بندی تکی و استریل قرار دارد .بهتر است برای جا انداختن تیغ روی دسته آن از پنس سوزنگیر استفاده شود.

در پایان

کمپانی برند سوان مورتون در سال 1932 در شفیلد انگلستان تأسیس شده و به یک رهبر جهانی در تولید تیغه‌های جراحی، چاقوی جراحی و دستگیره تبدیل شده است. دسته‌های بیستوری این برند ضدزنگ و از جنس برنج بوده که تیغ بیستوری روی آن‌ها سوار می‌شود. این دسته‌ها دارای سایزهای مختلف(از شماره 1 تا 7 ) هستند. در بین دسته‌های بیستوری شماره 3 و 4 کاربرد بیشتری در پزشکی دارند. اسکالپل‌ها به دو صورت قابل تعویض و ثابت در بازار موجود هستند. تیغ‌های سوان مورتون دارای لبه بسیار تیز و برنده بوده و در بسته‌های 100 عددی به صورت تکی استریل شده‌اند.