درباره ما

شرکت هلث طب یک فروشگاه لوازم مصرفی پزشکی آنلاین است. ما می­‌دانیم که داشتن تجهیزات مصرفی مناسب تا چه اندازه در حوزه پزشکی و درمان اهمیت دارد، بنابراین سعی کرده‌ایم در همه سفارش­های دریافتی، یک چرخه باکیفیت و سریع را در توزیع و پخش محصولات، سازماندهی کنیم.

هدف “هلث طب”، ایجاد اطمینان از کیفیت خرید محصولات پزشکی و دسترسی سریع به این لوازم و تجهیزات است. به همین دلیل سعی داریم به راحت­ترین روش ممکن و به شکل آنلاین، خدمات خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

ما در این مجموعه، به صورت مستقیم با تولیدکنندگان داخلی و خارجی در ارتباط هستیم و حجم زیادی از کالاهای مصرفی پزشکی را با قیمتی مناسب و با حفظ استانداردهای کیفیت، عرضه می‌کنیم. سیاست اصلی مجموعه، رضایت کامل مراکز درمانی، متخصصان حوزه بهداشت و درمان و پزشکان در سرتاسر ایران است.

تنوع محصولات در “هلث طب”، دسترسی سریع به تجهیزات مورد نیاز برای درمان بیماران را امکان­پذیر ساخته است.همچنین، شما می­توانید به راحتی با دسترسی به وب­سایت ما از هر نقطه‌ای در تهران و شهرستان، سفارش خود را ثبت کنید.

ما اینجاییم تا مجبور نباشید برای خرید لوازم مصرفی پزشکی، منتظر نماینده فروشی باشید تا راهنمای شما در خریدتان باشد، بلکه بدون صرف وقت اضافی و با استفاده از اطلاعات وب­سایت هلث طب، نیاز خود را برطرف کنید و بدون دردسر، کالای مورد نظر خود را سفارش دهید.

پس از ثبت سفارش، درخواست کالای شما بررسی و در اولین فرصت به شما تحویل داده ‌می‌­شود.با هر درخواست سفارش در “هلث طب”، می­توانید روی تجهیزات مصرفی پزشکی با کیفیت و خدمات مشتریان، حساب باز کنید.

هلث طب
سبد خرید

جهت دانلود اپلیکیشن اندروید هلث طب کلیک کنید.